Darujte zážitky, na které nejde zapomenout

Darujte zážitky, na které nejde zapomenout

Dub 24, 2019 / By : / Category : Hobby


Obdarovat někoho zajímavým dárkem je mnohdy obtížný úkol. Zvlášť pokud obdarovaný má vše, na co si vzpomenete. Naštěstí je dnes možné darovat i nehmotný dárek ve formě zážitku. Voucher je dnes populárním dárkem a vybrat nějaký druh zážitku lze snad pro kohokoli.
gurmánské zážitky


Gurmánské zážitky


Pro labužníky vyberte některý z gurmánských zážitků. Může se jednat o večeři na nějakém zajímavém místě nebo jídlo, které by jinak neochutnal. Gurmánským zážitkem nemusí být pouze ochutnávka nebo konzumace jídla a pití, ale i samotná příprava.


Sportovní zážitky


Je člověk, kterého chcete obdarovat sportovec tělem i duší? Co takhle ho potěšit nevšedním sportovním prožitkem. Z vodních sportů existuje možnost vyzkoušet např. flyboarding, hoverboarding nebo kurz potápění. Adrenalin zažije i při bungee jumpingu, horolezectví, na skákacích botech či jízdě na segwayi. Stát se může i kapitánem malé lodi. Sportovních zážitků je opravdu spousta.


Zážitek ve vzduchu


Je váš rodinný příslušník či známý nadšenec do létání? Díky vám se může stát pilotem malého letadla na zkoušku nebo se posadit do kokpitu Boeingu a pilotovat na simulátoru. Proletět se lze i balónem nebo ve vyhlídkovém letadle. Samozřejmostí je i seskok padákem. Volný pád jako z letadla si příjemce zážitku vyzkouší i ve větrném tunelu.
závody aut


Automobilové zážitky


Hlavně pro pány, co milují auta a rychlou jízdu v náročném terénu, je určen tento typ zážitku. Jízda ve Ferrari nebo Lamborghini je opravdovou prožitou zkušeností. Absolvovat lze třeba školu smyku. Obdarovaný získá nejen zážitek, ale i lepší řidičské dovednosti. I jízda v závodním autě stojí za to. Pro opravdové dobrodruhy je určena extrémní jízda drsným terénem.


Máte vybráno? Zážitků je velká spousta. Tak se nechte inspirovat na některém z portálů, které jejich absolvování nabízejí a potěšte své blízké.