Pohodlné bytové zázemí, které je zároveň i velice moderní

Pohodlné bytové zázemí, které je zároveň i velice moderní

Zář 06, 2017 / By : / Category : Dům a byt

Komfort a pohodlí domova v dnešní moderní době už neměříme jenom tím, že máme záclonky a závěsy pověšené kolem oken, nebo tím, že máme jednu příjemnou sedačku v obýváku.

rozlehlý pokoj

Komfort a podholí se v moderním světě vyznačuje také technikou. A do tohoto tématu je samozřejmě ve velké míře zapojen i elektrikář Olomouc, který vytvoří příjemné bytové zázemí. Doplní Váš dům či byt o jakékoliv elektroinstalace, abyste se ve svém domově mohli cítit ještě bezpečněji, ale také příjemněji a pohodlněji. Dopřejte si vysoký životní styl a lepší komfort v bydlení jenom tím, že si doma necháte provést pár úprav, které pro Vás budou podstatnou a důležitou součástí Vašeho budoucího života.

sluneční záření

Svět, ve kterém žijeme, není bezpečný a není ani moc hezký. Proto si ho chceme často zlepšit alespoň doma, kde se cítíme dobře, bezpečně a užíváme si ten nejvyšší možný komfort v našem bydlení.

Bytové a průmyslové elektroinstalace

Hodí se do běžných bytů v panelových domech, do rodinných domů, ale také je velice rádi provedeme v obchodech, na pracovištích, v různých firmách, provozovnách, kancelářích a na dalších mnoha zajímavých místech. Doplníme novostavby, vybudujeme nové nebo upravíme stávající rozvody. Záleží jenom na Vaší představě. K dispozici jsou:

narcisy na stole

1.       Zabezpečovací a kamerové systémy– nezbytné pro naši bezpečnost. Signalizace ale také může hlídat přetečení vany nebo vznik kouře.
2.       Inteligentní instalace– ovládání domu pomocí chytrého a velice inteligentního systému, takže na dálku můžete řídit teplo ve Vašem domově, úroveň větrání, regulaci žaluzií, osvětlení, stínění nebo i audio a video systém.
3.       Elektrické vytápění– podlahové vytápění je moderní, sympatické, nikde netrčí žádné radiátory a díky tomuto systému dokonce ušetříte na energiích.
4.       Měření a regulace– správně nastavené regulátory umožní úsporu na energiích. Myslete proto v oblasti měření a regulace i na tyto systémy, které Vám ušetří spoustu peněz.
5.       Domácí telefony a video telefony, řízení vstupu– oblast, která má rozhodně co nabídnout. Díky těmto systémům máte přehled, kdy děti přijdou domů, ale také je to skvělá ochrana proti vloupání. Bezpečností systém je zkrátka v dnešní době zapotřebí. Hlídá před neoprávněným vstupem, ale také řídí docházkové systémy.