Sedací vaky

Sedací vaky

Říj 24, 2017 / By : / Category : Sport

Krásné barvy, příjemné a pohodlné sezení, elegantní styl, který se hodí do každého volného prostoru. To všechno představují moderní sedací vaky Lumin Chair.
Sedací vak je obdoba křesla. Někdy se může stát, že nám některé typy připadají malé nebo moc nízké. Tyto produkty však veškeré nesnáze překračují svými výhodami. Novodobé křeslo v podobě sedacího vaku je pevné, nesjíždí, neposunuje se, zkrátka má samé výhody.

pohodlné zevlování

Vybírat si můžete hned z několika krásných pestrobarevných vaků, které využijte jak do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, tak také do každého dětského pokojíčku. Sladit jej můžete klidně podle barevnosti daného pokojíčku, proto jsme pro Vás připravili širokou a tak pestrou škálu barev. Kombinovat můžete s výraznými i lehkými odstíny.

Při každé příležitosti

Další prostor na sezení se vždy vyplatí a rozhodně se v domácnosti uplatní. Mnohdy přijde početná návštěva a pomalu ji nemáme kam usadit, proto tyto sedací vaky poskytují nové místo na sezení, které je navíc pohodlné a komfortní.

·         Není nad dobré posezení, které je pohodlné a příjemné. Po těžkém dni v zaměstnání není od věci, když si rozděláte sklenku dobrého vína a sednete si příjemně do sedacího vaku, který Vás obklopí svým komfortem. Vychutnejte si alespoň takovýmto způsobem chvilku pro sebe. Příjemné sezení si můžete dopřát i s kávou nebo čajem v ruce.

·         U každého typu je samozřejmostí snadná údržba. O tyto sedací vaky se v podstatě nemusíte starat. Mají moderní vzhled, vypadají skvěle v pokojíčcích, ale také v obývacích pokojích. Jistě si brzy najdou své místo i ve Vašem domově.

hraní v pokoji

·         Na údržbu stačí lehce vlhký hadřík nebo houba. Materiál snadno setřete a opět vypadá krásně a čistě, proto často nevadí, ani když na něm sedí děti a něco vysypou nebo vylijí, což se dětem hodně stává.

·         Sedací vak je vyrobený z velmi odolného a lehce omyvatelného nylonu. Celý povrch navíc zajišťuje ještě antialergická úprava, která je vhodná i pro citlivější jedince https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-lumin-chair.

·         Snadno se vyčistí mýdlovou vodou, kdyby se stala nějaká ta větší nehoda. Následně stačí přečistit obyčejnou vodou, aby tam nezůstala mýdlová skvrna. Pak vysušíte nebo necháte uschnout a opět se můžete těšit z příjemného posezení.