Spalující horko se vás nebude týkat

Spalující horko se vás nebude týkat

Zář 04, 2017 / By : / Category : Dům a byt


Období velkých prázdnin, na které se těší nejen děti. Dny, které jsou prosluněné od brzkého rána, až do velmi pozdních večerních hodin. Znamená to spoustu příjemných chvil, zábavy, opalování a povalování na dece u vody, nebo na koupališti. Bohužel to však také znamená velmi nepříjemné teploty u vás v bytě, nebo domě. Především v těch místnostech, které jsou otočeny na západní stranu.

Ve dnech, kdy se vracíte ze zaměstnání okolo páté hodiny odpolední, je doma naprosto nesnesitelná teplota. V takovou chvíli vám vůbec nepomůže, pokud začnete větrat. V interiéru bude ještě hůře. Skoro to vypadá, že je nejlepším řešením vrátit se zpět do kanceláře a pustit si klimatizaci, nebo se dlouze projíždět v autě po městě. Domů se pak vrátit až po západu slunce, kdy tropické teploty ustoupí.

stropní chlazení

Stop! Máme pro vás pohodlnější a jednodušší řešení!

Buďte moderní domácnost a pořiďte si klimatizační jednotku. Splitová klimatizace se jednoduše umístí na stěnu v interiéru a zajistí vám příjemnou teplotu i v době, kdy se ručička teploměru na vašem okně nebezpečně šplhá ke čtyřicítce nebo i přes ni. Ačkoliv se vám klimatizace zdá jako zbytečný přepych, vzpomeňte si na to, že každé léto bojujete s vyššími a vyššími teplotami, které netrvají jen pár dní, ale někdy i celé týdny. Vaše pohodlí přeci stojí za drobnou investici a za to, aby večery, které strávíte doma v kruhu svých nejbližších, nebyly provázeny horkými chvilkami. A ty horké chvilky nejsou v tomto případě, jen prázdným a obrazným pojmem.

agresivní démon
 
Modely nástěnných klimatizací jsou k dostání už od velmi nízkých pořizovacích částek. Nedělejte kompromisy a nespokojte se jen s málo výkonným ventilátorem, který pouze rozvíří vzduch v místnosti. Zchlaďte se a zchlaďte i celou vaši rodinu!
 
Vyberte si model, který vám zajistí, že příští léto bude tím nejpříjemnějším i za zavřenými dveřmi vašeho bytu, nebo domu.